Languages Price Contacts

Registrace k odběru nabídek, novinek a newsletterů

Vážení návštěvníci,

máte-li zájem, abychom Vám e-mailem zasílali naše nabídky, novinky a newslettery, zaregistrujte se na této stránce, prosím.

Vyplněním svého jména, příjmení a e-mailové adresy do příslušných oken, která naleznete pod tímto textem, a kliknutím na tlačítko „SOUHLASÍM S REGISTRACÍ“, které se nachází zcela dole na této stránce, tyto údaje odešlete do našeho systému.

Odesláním těchto svých údajů do našeho systému potvrzujete, že jste vyplnili své vlastní údaje, při plném vědomí a jako projev své svobodné vůle, a že souhlasíte s tím, abychom tyto údaje vložili do naší Databáze zákazníků registrovaných k odběru nabídek, novinek a newsletterů a používali je pouze pro naše potřeby, tj. k zasílání nabídek, novinek a newsletterů.

Vaše údaje nikdy neposkytneme třetí osobě, a to ani za úplatu!

Váš souhlas můžete, samozřejmě, kdykoliv svobodně a bezplatně odvolat, a to zde.

Nebo pošlete e-mail na naši adresu bleskove@bleskove-preklady.cz a uveďte, na kterou e-mailovou adresu si již nepřejete dostávat naše e-maily s nabídkami, novinkami a newslettery a my tuto adresu z naší Databáze zákazníků registrovaných k odběru nabídek, novinek a newsletterů ihned vymažeme, takže v budoucnu již od nás žádné e-maily dostávat nebudete!

Děkujeme Vám za Vaši registraci a těšíme se, že se Vám naše nabídky, novinky a newslettery budou líbit!

Vaše,
Bleskovky
News
actualize